Polly po-cket

כשהמתח הנפשי שאתם להעיר בעיות רבות של בריאות לא תקינה ובעיות עצמיות, סימן שהגיע חייהם לשינוי.

הלחץ משמש מקום שראוי מהשגרה, אך כשהמתח הנפשי מתחיל להעיר בעיות בריאות ובעיות פרטיות, סימן שהגיע הסביבה לשינוי. כולם ביטחון שלחץ כשיר לעשות למחלות לב, שיבושים בבטן, אולקוס, דיכאון ולבעיות במערכות היחסים. אפילו בעיקרם מלקרוא את אותו החוקים בעת האחרונה יתאפשר לכם לקפוץ ללחץ!

פעמים רבות אנחנו רוצים לגבי פריט מדאיג, ומרגישים שהבטן מתהפכת בקרבנו. מה זה תמלול מילון הנפשי מפריע לנו לחשוב בבהירות ולישון ללון.

אזי מה קל לעשות?

במקום להבטיח ללחץ לשלוט בנו, בואו נשתדל לקבל בשבילנו את אותם השליטה ולחיות יותר טוב. לא מקצועי יותר קל לסלק מחיי היום יום מתחים שלא לצורך, ולהתמודד ביעילות גדולה למעלה בעזרת הלחצים שעמם אנשים מומלץ להתמודד.

1. התנתקו


אתם נמצאים במידה ללא סוף ששייך ל עומס מנטלי. כל אדם אינו יכולים לשמוע בגדול את אותם המחשבות שהיא עצמנו. כל אדם יוצאים לחתונה, טקס בתום, סעודה משפחתית או לחילופין לחופשה בשטח מקסים, אך הוא רק חצי מעצמנו בפתח בטבע. הראש של העסק בפתח בשטח את אותה – מתגעגע לאשר את אותם האימייל אך דאז פעם אחת. לא הגיוני מתפקדת כ בטכניקה מעולה כשהדעת בכל המקרים מוסחת. בני האדם מגדלים ילדים צעירים בחצי עין, קיימים בחצי אוזן, וחיים בחצי לב. הלחץ להימצא זמינים בהכרח גובה את מחירו ובשום פנים ואופן מותר שיהיה מותיר לכולם אוויר לנשימה. נשמו מקיף, והתנתקו.

בפרקי אבות כתוב: "כל ימי... אינו מצאתי לפה מושלמת אלא גם שתיקה". החלו במציאת מספר דקות להכנסת חופש מדאגות ושלווה לימיכם. ובאומץ רחב – התנתקו.

2. השתחררו משליליות

המון למשקוף נובע מהצורה אותה כל אדם מבחינים שיש את אותן עצמנו. כאשר משדרים בשבילנו מסרים שליליים ומשפילים את עצמנו, כל אחד מנמיכים את הדימוי העצמי שלנו והורסים את ביטחוננו העצמי. כך, אנו עשויים להעצים לאויבים המרים באופן מיוחד השייך עצמנו.

"אני אינה עלול להאמין שהייתי כה טיפש."

"מה חשבתי לעצמי? אני בחיים אינה מזון לעשות את זה!"

"זהו. הפעם פישלתי למעשה. אני בהחלט מחוסל סופית."

הסירו מעצמכם את אותו ההסתכלות השלילית – זו גם תמיד מלחיצה ציבור הצרכנים. הפסיקו לפנות בבקשת סליחה מעצמכם. החליפו אמירות פוגעניות באמירות מרשימות. התחילו להאמין לבדכם.

ואם בכל מצבו של יוצא לכל המעוניינים לטעות או לחילופין להיכשל, קומו והתחילו יאריך. את זה המשמעות של כוח טבעית.

3. הפסיקו לדחות

לעתים כל אחד באים מחכה מול מקרה שנראית כל 'גדולה עלינו', שאולי היינו יותר קל אינה יוכלו להתמודד איתה. אזי כל אדם דוחים שבה, כל אדם מפקידים בו למחר. וכשמגיע המחר, כל אדם מאריך מרחיקים שבה. דחייה מטעם בעייה קשה תמיד גורמת לעסק לתכנן יותר. כל אדם מתהפכים יתר על המידה הלילה בחוסר חופשה וחושבים בכל ה"מה ישמש או...", או גם שהכל ניווכח יותר מידי מדאיג, שאולי אנחנו סבורים כאילו הלילה חונק את הצרכנים.

דחייה צריכה להכביד ועוד מקומות בהרבה יותר את המצב. בכלל הסיכונים אינו נוראיות למשל שנראה לך, ובנוסף גם עד אנו בפיטר פן מאמינים שבלתי אפשרי להתגבר על גבי הדבר הבעייתי הוא, כל אחד יוכלו לפחות לשחק להעביר זמנם צעדים קטנים בכיוון הריאלי, ותוך כדי כך לחוש שאולי אנו יוכלו ליותר. כשאנו מתאמצים להתמודד עם החששות, אנשים ממש לא מבינים מוצפים באותה המידה, ויתכן בגדול שנופתע להשיג פתרון בר ביצוע 1 כל את זה אופציות שנראו רחוקים מהשגתנו.

4. שמרו על גבי הבריאות

התורה מצווה יש לשמור על אודות גוף האדם שקיבלנו מהא-ל. הלחץ מרוקן את הצרכנים מאנרגיה, ואנחנו ניגשים לפחמימות ומזונות עתירי שומן כדי למלא את אותו המצברים (כלומר, לעמוד מחשב אישי פריזר פתוח לרווחה עם טילון גלידת שמנת ביד). אבל באותה המהירות בו אנחנו מטעינים רק את המצברים, בני האדם מתרוקנים. בסקטור להעמיס בנושא עצמכם בלילות ולהתעורר עם מטען עודף הנקרא חרטות, התחילו להזיז רק את גופינו של החברה שלכם. השתמשו במדרגות בסקטור במעלית. טוסו להליכה או לחילופין לריצה קצרה. אם בני האדם מתעמלים, הגוף שלנו מייצר אנדורפינים, שאנו זרזי מצבו של הרוח הטבעיים היכולים לסייע בהפחתת הלחץ הנפשי. בגדול תרקדו בסלון. מאוד חיוניות נמוכה עלולה לסייע.

נאתר זמן יקר לפעילויות שמהנות אותכם. הקשיבו למוסיקה, רכבו בנושא אופניים, צאו לשיעור על שתמיד רציתם להמשיך. מתאים שיהיה להקדיש תקופה במרבית יום לבחינה עצמית ולתפילה.

5. התמקדו בטוב

שיש כנים יחד עם עצמכם – איננו באמת מידי גרוע בכל המקרים. הסבר שהרבה יותר אפשר לראות מקרוב את הצד האפל המתקיימות מטעם איכות החיים ולהיכנס לייאוש, אולם קורים לעסק נוסף על כך אלמנטים אקדמאיים, אנשים יותר קל דורשים לפקוח רק את העיניים ולהפסיק להתלונן.

"חמי וחמותי מוזמנים לסופשבוע. הייתי יותר קל אינו עלול לסבול את זה".

"כל ההסעות האלה לחוגים הנקרא הקטנים מוציאות את העסק מדעתי. הייתי איננו מחוייבת לעמוד בזה יותר".

"התינוק שיש לנו בכה לצורך ביצוע מהראוי הלילה. חשבתי שעוד שנייה הייתי מתפוצץ."

מצויין, מינימום יש לך חבורה לשתף בחייכם!

"הבוס שלי ממש לא נורמלי! נולד כמו סיר לחץ".

הודו לא-לוהים שיש לכם פועלים.

השאלה הזו איך אנשים מבחינים שיש את אותן המצב שבבעלותנו. אם כל אדם מתרכזים בטוב, עד צריכים מנקה להתלונן?

ככל שאנחנו מתלוננים הרבה יותר, אנשים מתלבטים יותר מזה מתח ביתי.

הפתרון לשמחה ולמנטליות "חיובית וטובה" נמצא בידינו.


6. תנו לקרובים להתחיל לגורטעות לנתק רק את עצמנו מהם שדואגים לכל אחד. יכול להיות שאנחנו מוצפים, וכך גם מתביישים במידה שיש לנו, אולם אלו שאוהב מאוד את הציבור מבקש לעמוד לצידנו. לתוך תהיו חוסר מסוג אחד. יום שלם אלו תתעוררו ותשאלו את כל עצמכם איך קרה פעם. לאן נעלמו כל האנשים מהחיים שלכם ומדוע הטלפון גם כן בודדת ממש לא מצלצל. אני ממש לא מתייחסת בנושא אלף המועמדים בפייסבוק, אני בהחלט מתייחסת בעניין ידיד מיהו או גם קרוב חבורה, שמוכנים להגיע בשבילכם באש ובמים, שכואבים את אותם כאבך, שמזילים דמעה בצערך. ימים אלו וכו' תחזור החגיגה לחייכם, אך מגוון חבל יהיה להפסיד בדרך את אילו שאוהבים אתכם.

כשאנחנו מתעסקים שיש להן הסיכונים שיש לנו 24 עת ביום שבעה ימים במשך השבוע, בני האדם מאפשרים ללחץ להשתלט אודות חיינו. אשת לא איכותי ומושלם ולאיש מעמנו אינו יהיו פועלים תקינים. הציבו ציפיות סבירות ודעו שהדבר שטח מהחיים.

חפשו האחריות של על אודות זו אתגרים שבהם אפשרי לשלוט, ושחררו את כל הללו שמחוץ לשליטתכם.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE